Stanovy SKUK

Nemůžeš spát nebo si prostě jen chceš pokecat? Tady je to správný místo.

Vadí mi, že jezdí na srazy, či vyjížďky SKUKu na jiné motorce?

- ano vadí, ale toleruji
0
Žádná hlasování
- nevadí a není důležité na čem přijede, ale kdo přijede
1
50%
- je mi to jedno
1
50%
- jiné stroje než-li skútr k nám nepatří
0
Žádná hlasování

Celkem hlasů: 2

Střekovák

Stanovy SKUK

Příspěvekod Střekovák » 02 kvě 2016, 11:18

Přátelé, začínají se nám mezi námi objevovat našinci, co přesedlali ze skútru na klasickou motorku s fofrklackem. ;) Proto bych rád a myslím, že nejenom já, znal i názor ostatních, jestli nám to nevadí.
Ve stanovách klubu je zmínka pouze o skútrech, což pro mě je zcela bezvýznamné a rozhodující je pouze a jenom ten človíček co s námi jezdí! Ale nejsem v klubu sám?! :idea:
Co vy na to :?: :?: :?:
Naposledy upravil(a) Střekovák dne 09 kvě 2016, 08:17, celkem upraveno 1 x.

Amanda

Re: Stanovy SKUK

Příspěvekod Amanda » 02 kvě 2016, 14:05

Obdivuji Milane, co vše ti leží na srdci, ale mně osobně je jedno, kdo na čem jezdí, hlavně že přijede, příjemně s námi stráví akci a je v pohodě. Spíš obdivuji členy, kteří o sobě nedají dlouhou dobu vědět a o vedení klubu ani nemluvím. Je spoustu věcí, co se řídí samo a jak víme, co samo dlouho jede bez řízení nedopadne dobře.

Střekovák

Příspěvekod Střekovák » 02 kvě 2016, 14:47

Amanda píše:Obdivuji Milane, co vše ti leží na srdci,

Plně s Tebou Lenko souhlasím, ale více hlav, více názorů a už, abych mohl zase jezdit! Bohužel mě nečekaně zradilo zdraví. :(

A co se týká "nějakého vedení", pak si myslím, že snad ani není potřeba. Lidičky, kteří plánují vyjížďky pro všechny ostatní a ti jenž se chtějí přidat, si akci ohlídají a mají dostatečný přehled i informací. Myslím, že stejný postup je dostačující i u jiných akcí, trička, nášivky, samolepky nebo něco jiného. Jak vidno funkce našeho klubu je toho důkazem. ;)
Jsem mezi vámi přes tři roky a Doktora nebo Depara jsem ještě neviděl a nechápu proč se klubu nevěnují :?: :o
Naposledy upravil(a) Střekovák dne 03 kvě 2016, 13:12, celkem upraveno 3 x.

Gasser1

Příspěvekod Gasser1 » 02 kvě 2016, 21:07

tak u mně s mým novým strojem je to zcela jasné - pokud mi to vyjde, rádi se účastníme kterékoliv akce, která nám vyjde s ohledem na práci a v současné době (tedy v tomto roce :cry: )bohužel i na můj zdravotní stav. Takže je to přesně tak jak píše Lenka. Ostatně pokud vzpomenu, dost často s námi vyjížděli z Chomutova i hosté na moto. Ale to samé se týká už také Majesty klubu, kde jsou nejen Yamahy, ale Hondy a nevím co ještě a teď i BMW :D
Zbytek nechávám přátelé na tom, co nad námi lítá a bdí když někam vyrážíme na dvou kolech :lol:

janula63

Příspěvekod janula63 » 03 kvě 2016, 12:36

Mně taky nevadí, jaký stroj má kdo pod zadkem, opravdu tady jde jen o výlet a partu fajn lidí. Pokud chce někdo jet na kole s motorkem, ať jede. A pokud dotyčný dodržuje zásady správné jízdy v koloně, není co řešit.

Zpět na